SG Flensburg-Handewitt Szurkolói Oldal

Zárásként győzelem

SG Flensburg-Handewitt - TuS N-Lübbecke 30:28 (16:15)

Ünneplésre készült a Campushalle 6000 fős közönsége, hiszen egy győzelemmel a Flensburg bebiztosíthatta a bajnoki táblázaton a második helyezést, megvédve ezzel tavalyi ezüstérmét.

Az első félidő szoros játékot hozott, ám majdnem végig a hazaiaknál volt az előny. Szünetben mégis mindössze egy gólos volt a Flensburg fórja. A második félidőt viszont jól kezdték Glandorfék, és a 41. percben már 23:18 állt az eredményjelzőn. Innentől nyugodtan játszhattak a hazaiak, és végül 30:28 arányú, magabiztos győzelmet arattak.

A végső dudaszót követően pedig jöhetett az ünneplés, hiszen a csapat nem akármilyen eredményt elérve a Bundesliga 2. helyére futott be. Remek szezonon vagyunk túl, amelynek egy szép lezárása volt a Lübbecke elleni mérkőzés.